Події

16 грудня, 19:00 Зустрічі

Зустріч з художником Анатолієм Криволапом і презентація книги Анни Владимирської “Мистецтво розуміти мистецтво”

Анатолій Криволап - унікальне явище української культури. Його можна назвати одним з найуспішніших українських художників. Роботи Криволапа продаються за рекордними цінами на провідних світових аукціонах, виставляються в усіх престижних українських музеях і зберігаються в приватних зібраннях.

За його власними словами: «художника повинні знати за роботами, а не в обличчя», Анатолія Криволап - людина не публічна. При своїй неймовірній популярності, він дуже скромний. До того ж настільки, що навіть не любить бути присутнім на відкриттях своїх власних персональних виставок.

Наша зустріч відбудеться 16 грудня у креативному просторі "Часопис" - це унікальна можливість діалогу з видатним українським художником, якого визнав світ.

На зустрічі обговоримо питання:

  • що є головним моментом натхення, з якого починається картина;

  • чи є живопис щоденником, на чому будується успіх - «всупереч» або «завдяки» обставинам, долі, волі.

Та багато інших.

Анна Володимирська - мистецтвознавець, представляє книгу «Мистецтво розуміти мистецтво», яка знайомить із сучасним мистецтвом: від імпресіонізму до наших днів. Одним з героїв книги Анни Володимирської є Анатолій Криволап.

На зустрічі у всіх бажаючих буде можливість придбати книгу з автографом.

Анатолій Криволап

Народився 11 вересня 1946 року в Яготині. Першим підручником з живопису Анатолія стала вицвіла довоєнна книжечка з уроками малювання, яку він знайшов в бібліотеці в Яготині. У 1976 році закінчив факультет живопису київського художнього інституту. З 1993 по 1995 рік Анатолій Криволап активно брав участь в діяльності «Живописного заповідника», відомої в історії сучасного українського мистецтва арт-групи. У 2000-х роках перебрався після постійних скандалів з Києва в село Засупоївка під Яготином, де живе і працює і в даний час.

Анатолій Криволап вважається «найдорожчим» сучасним художником України - в жовтні 2011 року на торгах аукціону Phillips de Pury & Co в Лондоні його робота «Кінь.Ніч» була продана за $ 124 343, а картина «Кінь.Вечір» 28 червня 2013 року пішла з молотка на торгах Contemporary Art Day Phillips за 122,5 тисяч фунтів стерлінгів ($ 186 200).

Час: 19.00 – 21.00

Місце: Креативний простір «Часопис», вул. Льва Толстого, 3.

Вартість участі: 100 грн (умови Простору включені)

Попередня реєстрація обов'язкова!

Вже записалися: 76
comments powered by Disqus