Події

20 червня, 19:00 Лекції

Як електронні послуги спрощують життя громадян та бізнесу в Україні

Оформити допомогу при народженні дитини, зареєструвати ФОП чи земельну ділянку, розпочати приватне будівництво, і все це – онлайн? Без відвідування органів влади? Так, усе це можливо в Україні!

Наразі українцям доступні понад 50 е-послуг, які значно економлять нерви, зусилля та час. А ще – мінімізують ризики корупції та всіляких зловживань. До кінця 2018 року таких е-послуг уже буде близько 100. І всі вони – найбільш затребувані серед громадян і бізнесу.

20 червня у креативному просторі «Часопис» відбудеться відкрита лекція про електронні сервіси, які впроваджує Уряд. Від тих, хто займається електронним урядуванням в Україні, ми дізнаємось, як е-послуги здатні спростити наше життя і що потрібно, аби ними користуватися.  


Під час заходу спікери розкажуть:

  • Що таке електронні послуги?
  • Які послуги вже доступні для громадян і представників бізнесу в Україні?
  • Чому е-послуги важливі для розвитку держави? Як вони здатні долати корупцію, економити людські й фінансові ресурси, покращувати роботу держорганів?
  • Як створюють електронні послуги? Чому не можна перевести всі послуги в е-формат за одну мить?


Спікери:
Олексій Вискуб, перший заступник голови Державного агентства з питань електронного урядування. Одним із векторів роботи Держагентства є переведення державних послуг в онлайн-формат.

Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа. Фонд є виконавцем швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP).   

Захід буде актуальним для всіх, хто цікавиться темою е-урядування і слідкує за його розвитком в Україні

Дата: 20 червня 2018 року

Час: 19:00 – 21:00 (годинна лекція + сесія запитань-відповідей)

Місце: Креативний простір «Часопис», вул. Льва Толстого, 3

Участь у події безкоштовна. Для того, щоб потрапити на неї, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням. Кількість місць обмежена!

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram: 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.


comments powered by Disqus