Події

03 грудня, 19:00 , Бібліотека Лекції

Як навчитись програмувати на Java і не втратити глузд? Рекомендації від практиків рівня Team Lead

Ви – програміст-початківець, чи хочете ним стати? Не знаєте, з якого боку підійти до вивчання Java? Приходьте та дізнайтесь про старт кар’єри в Java напряму від практикуючих спеціалістів на зустрічі від GoIT!

Java, якщо до її вивчення підійти з розумом, – дуже «доброзичлива» мова програмування. Вона була створена програмістами для програмістів. Все для простої, швидкої та зручної розробки. Java-програми можна запускати на чому завгодно: телевізорах, мікрохвилівках і навіть банківських картках. Тому її і використовують в ТОПових ІТ компаніях

Мова Java зараз дуже популярна. Це один з найперспективніших, швидкозростаючих та високооплачуваних напрямків в ІТ. Якщо ви думаєте про початок кар’єри в цій сфері, чи вже зробили перший крок, у вас виникнуть 3 питання:

- «Що?» таке програмування на мові Java і як це працює?
- «Де?» саме використовується Java, можливості і специфіка роботи в напрямі?
- «Як?» стати програмістом, які якості і навики повинен мати початківець?

Отримайте відповіді на ці та інші питання, дізнайтесь все про Java та отримайте конкретні рекомендації для початку вашої кар’єри програміста на безкоштовній зустрічі #6 від проекту GoIT*!

Розкриють тему провідні програмісти-практики рівня Team Lead:

Олександр Баглай. Молодий та енергійний тренер. В минулому - розробник, зараз займається підготовкою молодих Java-спеціалістів. Проявив себе в ролі XP-coach і Scrum Master. Відкритий для нових течій і допомагає колегам навчатись новим напрямкам. Довгий час займає в компанії роль Java тренера, готує нові навчальні програми.

Сергій Немчинський. Більше 15 років працює програмістом. З них - більше 10 років в Java. Зараз займає посаду Team Leader в компанії IntroPro. В минулому працював Project manajer’ом в Ciklum, Team Leader в Luxoft і NetCracker, керівником відділу веб-розробки в ЛігаБізнесІнформ (перша пристойна версія сайту liga.net була зроблена під його керівництвом). Паралельно викладав в учбових центрах Luxoft, NetCraker та IntroPro, і навіть працював учителем в школі. Сергій - Certified Scrum Master.

Артем Рябоконь. Middle Java developer в компанії GlobalLogic.Тренер Java напрямку в GoIT. Обожнює вивчати нові технології, використовувати їх на практиці і ділитись знаннями з іншими. В вільний час програмує відео-нагляд з розпізнаванням образів, збирає різноманітні девайси на Raspberry Pi та Arduino, а також вишиває панд на вул. Горького :)

Візьміть участь у зустрічі і:

- Познайомтесь з напрямками Java, задачами і специфікою роботи 
- Дізнайтесь вимоги, знання і навики, необхідні для старту в цьому напрямку 
- Отримайте конкретні рекомендації для початку кар’єри в ІТ з «0» 
- Задайте питання, що вас цікавлять, напряму спікерам

Зробіть перший крок до переходу в ІТ і змініть вашу кар’єру!

Участь у зустрічі безкоштовна, оплачується лише перебування в просторі «Часопис». Кількість місць обмежена, для участі потрібна попередня реєстрація.

Якщо ви не зможете бути присутніми на зустрічі, приєднуйтесь до онлайн-трансляції! Для участі в трансляції реєструйтесь ТУТ.

*GoIT – масштабний освітній проект, основна мета якого - створити бренд України як сильної IT країни! 
Ми навчаємо людей, допомагаємо їм змінити кваліфікацію і перейти в сферу IT (QA, programming, design, project-management).

Вже записалися: 128
comments powered by Disqus